BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Barış - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1
1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Yeni bir çocuğumuzu mutlu etmenin heyecanıyla Hematoloji servisine çıkıyoruz. Serviste yeni bir çocuğumuzu ararken Barış'ın dikkatini elimizdeki oyuncaklar çekiyor. Birlikte oyun oynamak isteyen Barış ile tanışıyoruz. Barış 11 yaşında neşe dolu bir miniğimiz. Hastanemizde Hemofili(Kanın pıhtılaşmaması) tanısıyla yatıyor. Barış işe uno oynamaya başlıyoruz. Çok yetenekli olan çocuğumuz bizi üstüste mağlup ediyor. Galibiyetin heyecanıyla mutluluğu yüzüne yansıyan miniğimiz bize ailesinden bahsediyor. İki abisi bir kardeşi olan Barış ailesini çok seviyor. Ardından okulunda ve arkadaşlarından bahseden Barış ileride babası gibi imam olmak istiyor ve en büyük kahramanının babası olduğunu söylüyor. En sevdiği dersin matematik olduğunu söyleyen miniğimiz matematik hocasını çok sevdiğini söylüyor. Sohbetimizin sonlarına doğru dileğini sorduğumuzda 'Kocaman mavi bir uzaktan kumandalı araba' olduğunu söylüyor. Tekrar görüşmek üzere anlaşıp ayrılıyoruz.

Çocuğumuzun dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olmak ister misiniz?

Barış'ın hediyesi geldiğinde heyecanla ailesini arıyoruz.Barış'ın servisten çıktığını öğreniyoruz.Çocuğumuzu bekletmemek için hediyesini adresine yolluyoruz.Hediyesini çok seven miniğimiz bize teşekkür ediyor.

Miniğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: