BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Yeni bir çocuğumuzla tanışıp, güzel vakit geçirmek için Hematoloji servisine çıkıyoruz.Hemşire yakın zamanda hastanemize gelmiş olan yakışıklı prensimizi gösteriyor.Odaya girdiğimizde telefonla oynayan miniğimiz bizi görünce heyecanla yerinden kalkıp bizimle sohbet ediyor.Minik dostumuz 12 yaşında, boks sporunu seven ,oldukça cana yakın ve sevecen bir miniğimiz. Odada yalnızken canı sıkılan miniğimizle UNO oynamaya başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında okulu sevdiğini ayrıca en sevdiği derslerin Türkçe ve Fen olduğunu söylüyor. Miniğimiz ileride asker olmak istediğini söylüyor. İki ablası olduğunu söyleyen prensimiz erkek kardeşi olmamasından biraz şikayetçi. Arkadaşlarını çok seven çocuğumuz bizden önce arkadaşlarının da ziyaretine geldiğini anlatıyor. Sohbetimizin sonlarına doğru prensimize dileğini sorduğumuzda ''37 Numara Krampon'' istediğini söylüyor.Onu tekrar ziyaret edeceğimize söz verip, yanından ayrılıyoruz. 

Siz de minik dostumuzun dileğini gerçekleştirip mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesi geldiğinde heyecanla ailesini arayıp hastanede olup olmadıklarını soruyoruz.Ailesi bize hastanede olduklarını ve heyecanla hediyesini beklediğini söylüyor.Hemen odadan hediyesini alıp miniğimizin yanına çıkıyoruz.Kramponlarını görür görmez gözleri parlıyor.Miniğimiz kramponları için teşekkür ediyor.

Çocuğumuzun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze sonsuz teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: