BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yunus Emre - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün fakültemizin Hematoloji servisinde Yunus Emre ile tanıştık. Yunus Emre 10 yaşında ve Burkitt Lenfoma (bir çeşit lenf kanseri) tanısıyla hastanemizde bulunuyor. Yanına gittiğimizde bizi hevesle içeri çağırdı ve beraber oyunlar oynadık. Jenga oynamakta oldukça iyi olduğunu da belirtmek istiyoruz. Ardından puzzle yapmaya başladık ve hatta okuldaki arkadaşlarına mektup bile yazdık. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık bile. Yunus Emre fanatik bir Beşiktaşlı. Okulunu ve arkadaşlarını çok özlemiş. Özellikle dışarı çıkıp arkadaşlarıyla özgürce oyunlar oynamak istiyor. Bu yakışıklı ufaklıkla biraz daha sohbet ettiğimizde bize hiç bisikleti olmadığını ve en büyük hayalinin bir bisiklet olduğunu söyledi. Siz de Yunus Emre’nin hayalini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Bugün hediyesini teslim etmek üzere Yunus Emre'nin odasının yolunu tuttuk. Miniğimiz heyecanla beklediği hediyesini görünce çok mutlu oldu. Işıl ışıl gözlerle bakan ve mutlulukla bize teşekkür eden miniğimiz bisikletiyle gezerken hep bizi hatırlayacakmış. Yunus Emre'yi bu kadar sevindiren gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: