BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yunus Emre - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün 15 yaşında yakışıklı mı yakışıklı Yunus Emre'yle tanıştık. Yunus Emre hastanemizde Nefroloji servisinde yatıyor. Kronik Böbrek Yetmezliği (böbreklerin kanı yeterli temizleyememesi) tanısı ile tedavi görüyor sevimli dostumuz. Odasına ilk girdiğimizde biraz çekingendi, bizle zaman geçirmek istemedi. Ama sonrasında sohbet etmeye, oyunlar oynamaya başladık. Baya usta bir Jenga oyuncusu olduğunu fark ettik. Büyüyünce ne olmak istediğine daha karar vermemiş. Dileğini sorduğumuzda ise uzun ve heyecanlı kararsızlıklar sonucunda bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Yunus Emre’mizin dileğini yerine getirip onu sevindirmek ister misiniz?

Yunus Emre taburcu olduktan sonra bize ulaşan bisikletini bugün kendisine biz veremedik, evinde istirahat ederken bisikletine kavuşmanın sevincini bizlere de ulaştıran yakışıklımızın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz, :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: