BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yiğit Baran - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin nefroloji servisinde Ailevi akdeniz ateşi(Tekrarlayan ateş görülen, karın,akciğer ve eklemlerde iltihaplara sebep olan genetik bir hastalık)  ve JIA (kalıcı eklem iltihabı) tanısı almış Yiğit Baran ile tanıştık. Birlikte legodan bir itfaiye arabası yaptık sonra da dergi okuduk. Baran futbolu çok seviyor hatta büyüyünce futbolcu olmak istiyormuş. Takımı beşiktaş en sevdiği futbolcu da Quaresma. Büyüyünce Portekiz’e gitmek istiyor. Baran 10 yaşında, 4. sınıfa gidiyor ama 2.5 aydır okula gidemiyormuş. Çok akıllı ancak birazcık utangaç bir çocuk. Bisiklete binmeyi seviyormuş ama bisikleti artık küçük geliyormuş ve bozulmuş. Bu yüzden dileğini sorduğumuzda vitesli iki tekerlekli siyah bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Baran'ın bu dileğini gercekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Güneşli, sıcacık bir günde Baran'a simsiyah vitesli bisikletini teslim ettik. Bisikleti görünce çok şaşırdı, çok mutlu oldu. Baran'ın yüzünü kocaman güldüren gönüllüsüne teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: