BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yiğit - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin nefroloji servisinde pırıl pırıl zekasıyla bizi karşılayan 8 yaşındaki Yiğit hastanemizde dermatomiyozit (iltihaplı kas romatizması) tanısıyla tedavi görmekte. Birlikte hafıza oyunu ve satranç oynadığımız, çok keyifli zaman geçirdiğimiz Yiğit başlangıçta biraz utangaç  davransa da sonrasında bize alışıyor ve tatlı bir şekilde satrancın püf noktalarını bizimle paylaşıyor. Her dakika zekasıyla bizi şaşkına çeviren bu dostumuzun en sevdiği dersin matematik olduğunu, bir gün öğretmen ya da bilim adamı olmak istediğini öğreniyoruz. Hayattaki en büyük isteğinin Dünya'nın çekirdeğini ve mantosunu görmek olduğunu söyleyen Yiğitimizin, bir sonraki dileği en sevdiği takım olan Fenerbahçe'nin rengini taşıyan lacivert, vitesli bir bisiklet oluyor. 

Yiğit'in dileğini gerçekleştirmek ve yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?


Uzun süre sonra bir kontrolünde sürpriz yapıp hediyesini teslim ettiğimiz Yiğit’imiz şaşkınlıktan hediyesine bakakalarak tatlı bir şekilde teşekkürlerini gönüllümüze iletti. Umuyoruz yeni bisikletiyle nice keyifli turlar atar, mantodan evvel çok daha güzel yerler görür ve tanır. Yiğit’in mutluluğuna aracı olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: