BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Uras - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün bir miniğin daha gönlünde yer edinebilmek, zorlu tedavi sürecini bir nebze eğlenceli hale getirebilmek için Nefroloji Servisi'nin yolunu tutuyoruz ve Uras ile tanışıyoruz. Uras 5 yaşında ve SMA(kas ve sinirleri tutan bir tür hastalık) tanısı ile hastanemizde tedavi alıyor. Odasına girdiğimizde Uras bizi yüzünde kocaman bir gülümseme ve biraz da şaşkın bakışlarıyla karşılıyor. Oyunlarımızı görünce ise heyecanla Uno oynamak istediğini söylüyor ve bu oyunda oldukça yetenekli olduğunu bizlere gösteriyor:) Odadaki arkadaşlarıyla da çok iyi anlaşan Uras onları da oyuna davet ediyor ve hep beraber oynuyoruz ama oyunun kazananı bugün Uras oluyor hep:) Bu sırada arabalarla da oynamayı çok sevdiğini ve büyüyünce astronot olmak istediğini, gökyüzünü çok merak ettiğini anlatıyor. Ayrılma vakti geldiğinde ise Uras'a gerçekleşmesini en çok istediği bir dileği var mı diye soruyoruz ve kırmızı bir aküllü araba istediğini söylüyor. Uras'ın bu dileğini gerçekleştirip onun eşsiz gülümsemesine vesile olmak ister misiniz?

Hediyesini heyecanla bekleyen Uras’a harika bir süpriz oldu ve çok mutlu oldu evine gidince hemen aküllü arabasını kullanmayı deneyip bize fotoğraflarını gönderdi. Onun küçük kalbinin heyecanına bu eşsiz mutluluğuna ve tebessümüne vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: