BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Turan - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugünkü Onkoloji servisi ziyaretimizde 9 yaşındaki Turan ile tanışıyoruz. Odaya geldiğimizde ilk jengayla oynamaya başlıyoruz. Turan ilk defa oynamasına rağmen bizden daha iyi oynuyor ve oyunu çok seviyor. Oyun oynarken aynı zamanda sohbet ediyoruz ve Turan'ın matematiği çok sevdiğini aynı zamanda ileride doktor olmak istediğini öğreniyoruz. Ziyaretimizin sonunda Turan'a dilek hakkını sorduğumuzda lacivert renkli uzaktan kumandalı araba istediğini öğreniyoruz. Sizlerde miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Turan'a hediyesini verdiğimizde hem çok mutlu oldu hem de çok beğendi. Turan'ın yüzündeki bu güzel tebessüme sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: