BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Talha - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

İstanbul’un buz gibi bir cuma gününde sıcacık muhabbetler ve arkadaşlıklar kurmak için Pediatri servisinin yolunu tutuyoruz. Girdiğimiz bir odada tedavi gören çocuklarımızla oyun oynarken Talha da yemeğini bitirip bize katılıyor. Talha 10 yaşında ve Diabetus Mellitus yani şeker hastalığı tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Birlikte jenga ve uno oynuyoruz, minik arkadaşımız ise hem kendi severek oynuyor hem de odadaki diğer arkadaşlarının da oyuna katılmasını sağlıyor. Burada sıkıldığını, iyi ki oyunlarımızla geldiğimizi söylüyor. Biraz muhabbet ettiğimizde ise tam bir Fenerbahçe tutkunu olduğunu ve ileride polis olmak istediğini öğreniyoruz. Ayrılmak biraz zor olsa da veda ederken Talha’ya gerçekleşmesini çok istediği bir dileği var mı diye soruyoruz ve bir drone istediğini öğreniyoruz. Siz de Talha’nın bu dileğini gerçekleştirip onun içten bir gülümsemesine vesile olmak ister misiniz?

Talha hediyesini sabırsızlıkla bekliyordu ancak o güm okulda olduğu için babası teslim aldı hediyesini. Talha eve gelince ona da sürpriz olmuş. Hemen bizi arayıp çok beğendiğini, çok mutlu olduğunu, bir an önce denemek istediğini heyecanla anlatıyor. En son "Fotoğrafımı da attım bakmayı unutma." diye hatırlatıp çok teşekkür ettiğini söyleyerek vedalaşıyor. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz:)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: