BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Samet - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün, nefroloji servisinde on beş yaşındaki yakışıklı arkadaşımız Samet ile karşılaştık. İmmün yetmezliği (bağışıklık yetmezliği) sebebiyle hastanemizde misafir olan arkadaşımızın ilik nakli için beklemekte olduğunu öğrendik

Cana yakın sohbeti ile kısa sürede tanışıp birbirimize ısındık. Jenga oynamaya karar verdik ve Samet ilk kez oynamasına rağmen ilk dört oyunda hepimizi yendi.

Muhabbeti ilerletip ne olmak istediğini sorduğumuzda ise tercüman olma hayali olduğunu söyleyerek bizi şaşırttı. Hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara şimdiden başlamış bile.

Samet'e dileğini sorduğumuzda kardeşiyle de beraber kullanabileceği bir hediye düşünmeye başladı ve sonra bizden ''büyük siyah bir akülü araba'' istedi. Samet'in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Samet'imizin hediyesinin geldiğini öğrenince çok mutlu olduk. Samet bu süreçte hastanede olmadığından onu daha fazla bekletmemek adına hediyesini evine kargoladık. Hediyesi kendisine ulaşınca çok mutlu olmuş. :) Gönüllümüze teşekkür ediyoruz. İyilikle kalın.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: