BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nehir Duru - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Yeni minik arkadaşlarımızla tanışmanın verdiği heyecanla aldık elimize oyuncaklarımızı ve Hematoloji servisine doğru yola çıktık. Bizi aynı odada kalan iki birbirinden güzel kız çocuğu karşıladı: Nehir ve Beyza. Beyza Leyla’dan Sonrayı zaten tanıyormuş ve önceden de onu ziyarete gelen arkadaşlarımız olmuş. Nehir ise bizimle ilk defa tanıştı. Nehir 2 yaşında ve lösemi hastası ( bir çeşit kan kanseri). Kıpır kıpır enerjisiyle bizi büyüledi. Hep beraber oyunlar oynadık, boyama yaptık. Nehir’e bir hediye istese ne olacağını sorduğumuzda en sevdiği renk olan yeşil renginde bir akülü araba istediğini söyledi. Nehir’in dileğini yerine getirmek ve onun yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? İçinizdeki çocuğun hep sizinle olması dileğiyle,iyilikle kalın. 

Nehir hediyesini çok beğenmiş ve hemencecik binmiş. Bir çocuğun sevincine ortak olduğu için değerli gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

İçinizdeki çocuğun hep sizinle olması dileğiyle...İyilikle kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: