BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Berat - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisine gittiğimizde 18 yaşındaki Berat ile tanışıyoruz. Kendisine 2013 yılında ALL(bir çeşit kemik iliği tümörü) tanısı konmuş.

Servise girip beraber oyun oynayalım mı dediğimizde o da bize kendisinin canının sıkıldığını söylüyor ve beraber keyifli bir sohbet eşliğinde oyun oynamaya başlıyoruz. Sohbet esnasında bize fanatik bir Galatasaraylı olduğundan bahsediyor. Bu sene lise son sınıf öğrencisi olan Berat'ın arabalara karşı da özel bir ilgisi varmış. Bize arabaları ne kadar sevdiğini anlatıyor ve dileğini sorduğumuzda  'araba yarış pistini ziyaret etmek' istediğini öğreniyoruz.

Sohbeti ile etrafa neşe saçan Berat'ın dileğini gerçekleştirip siz de onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: