BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miraç - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Yeni arkadaşlar edinmenin heyecanıyla Hematoloji servisinin yolunu tutuyoruz ve Miraç’la tanışıyoruz. Miraç 16 yaşında ve onu Hodgkin Lenfoma (Bağışıklık sistemi hücrelerinin kanseri) tanısı ile ağırlıyoruz servisimizde. 

Yaşına göre çok olgun olan Miraç’ımız o gün kalabalıktan biraz sıkılmış görünüyor ki ‘İyi ki geldiniz’ diyerek heyecanla karşılıyor bizi. 

Birlikte uno oynuyor, sohbet ederek vakit geçiriyoruz. Sohbetimiz sırasında birçok spor dalında kendini geliştirdiğini öğreniyoruz. Daha 15 yaşında olmasına rağmen profesyonel yüzücü olduğunu öğreniyoruz Miraç’ımızın. Aynı zamanda karate ve halter gibi spor dallarıyla da ilgilenmiş genç sporcumuz.

Beraber geçirdiğimiz hoş vaktin sonlarına dogru sohbetimiz bitmeden önce onun için ne yapabileceğimizi soruyoruz. Kendisine uygun bir "Salcano Bisiklet" iistediğini söylerken gözleri parıldıyor Miraç’ımızın. :) Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümseme olmak ister misiniz? İyilikle kalın. :) 

Bugün Miraç’a hediyesini teslim ettik. İstediği gibi siyah güzel bir bisikletti. Çok mutlu oldu ve tabi biz de mutlu olduk. Başkasının yüzündeki tebessüm vesilesi olmak sanıyoruz en güzel duygulardan biri. Miraç umarız yeni bisikletiyle çok güzel vakitler geçirir. İstanbul’un en güzel sahillerinde pedal basıp boğazın serinliğini ve denizin kokusunu en güzel hislerle içine çeker. Ayrıca onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: