BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kevser - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Güzel kalpli Kevser ile bugün hastanemizin Pediatri servisinde tanıştık. İmmün yetmezlik (Bağışıklık sisteminde bozukluk) tanısı konan minik prensesimiz 7 yaşında. Kevser o kadar enerjik, o kadar güleryüzlü, o kadar tatlı ki... Kapıdan girdiğimiz anda aramızda o güzel bağ kuruluyor. Birlikte boyama yapmaya başladığımızda hayal gücünün sınır tanımadığını görüyoruz. Daha sonra buz kırma oyunu oynuyoruz. Minik elleriyle buzlara vurmasını hayranlıkla izliyoruz. O da çok eğleniyor, her saniye kıkır kıkır gülüyor. Büyüyünce çikolatacı ve oyuncakçı olmak istediğini söylüyor bize heyecanla. Bunları söylerken gözleri ışıl ışıl parlıyor. Daha sonra ona bir dilek hakkın olsa bizden ne dilerdin diye soruyoruz ve cevabı “Büyüteç! Hem de kırmızı olanından.” oluyor. Kevser’in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Kevser prensesimize hediyesini ulaştırmış bulunmaktayız. Okulda olduğu için hediyesini biz teslim edemedik ama hediyeyi alırken çekilen fotoğraflardaki mutluluğunu görünce biz de çok mutlu olduk.Kevser'i çok seviyoruz, onun mutlu olmasında büyük rol oynayan   gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: