BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hüseyin - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Ziyaretimiz sırasında Hüseyin ile tanıştık. Kendisi hastanemizin Onkoloji bölümünde Burkitt Lenfoma (Bir çeşit lenf düğümü kanseri) sebebiyle kalmakta. Odaya girdiğimizde Hüseyin'i Diriliş Ertuğrul dizisini izlerken bulduk. Kardeşimizin tarihe ve tarihi dizilere meraklı olduğunu da bu sayede öğrendik. Hüseyin 12 yaşında ve Fenerbahçe taraftarı çok akıllı bir çocuk. Beraber jenga oynadık. İlk deneyimi olmasına rağmen ona defaatle yenildik. Daha sonra kinetik kum ile kale yaparken tüm gerginliğin kumlarla atılabileceğini keşfettik. Hüseyin ilerde Tıp fakültesinde okumak ve beyin cerrahı olmak istediğini söyleyip fakülte ile ilgili tüyolar alırken biz de ona dileğini sorduk. Başta pek dilek söyleme taraftarı olmasa da Hasbro Süper Doktor oyun setini istediğini bununla ilerisi için antreman yapabileceğini söyledi :)

Siz de Hüseyin'in dileğini gerçekleştirip hayallerine ortak olmak ister misiniz? 

Hediyesini elimize ulaştığı gibi hemen Hüseyin'e teslim etmek üzere yanına gittik. Hediyesini aldığında çok sevindi. Hüseyin'in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: