BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hira nehir - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün çok neşeli ve tatlı Hira Nehir’imiz ile tanıştık. Hira 4 yaşında ve hastanemizde Akut Lenfoblastik Lösemi nedeniyle (kan ve kemik iliğinin bir çeşit hastalığı) kalıyor. İlk gittiğimizde bizden biraz çekindi ancak sonra bizimle konuşmaya başladı ve çok güzel oyunlar oynamaya başladık. Oyunlarda bizi yenerken çok mutluydu. Bizlere oyun hamurundan yiyecekler yapıp misafir etti. Daha sonra birlikte darbuka çalıp oynadık :) Sohbet ederken ileride itfaiyeci olmak istediğini öğrendik. Hira'nın dileği ise asansörlü barbie evi. Hira’mızın bu dileğini gerçekleştirerek onun yüzüne bir gülümseme kondurmak istemez misiniz?

Bugün tatlı miniğimiz Hira Nehir’in hediyesini teslim etmeye gittik. Uzun süredir hayalini kurduğu hediyeyi gördüğünde gözlerindeki parıltı ve yüzündeki gülümseme görülmeye değerdi. Onun yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: