BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halil - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde Retinoblastoma (Bir tür göz kanseri türü) tanısıyla tedavi görmekte olan 8 yaşındaki Halil ile tanıştık. Kendimizi tanıttıktan sonra başladık oyunlarımızı oynamaya. Neşeli Kunduz oyununu ilk defa oynamasına rağmen bu oyunda epey maharetli olduğunu fark ettik. Bu arada kendisini daha fazla tanımaya çalışırken büyüyünce doktor olmak istediğini, en sevdiği dersin Arapça dersleri olduğunu ve en sevdiği çizgi film karakterinin Hulk olduğunu öğrendik. Bir kaç oyundan sonra yanımızda getirdiğimiz boyama kitaplarına ve boya kalemlerine takıldı gözü. Oyunumuzu topladık ondan sonra boyama yapmaya başladık. En sevdiği rengin de mavi olduğunu öğrendik. Ona dileğini sorduğumuzda ise biraz düşündükten sonra 2 tekerlekli bir bisiklet istediğini bizlere söyledi. Bu bisiklet tabi ki mavi renkli bir bisiklet olmalıydı. Siz de Halil'in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün hastanemize tahlil yaptırmak için gelen miniğimiz dileğinin gerçekleştiğini duyunca çok sevindi. Sevincini küçük kardeşiyle de paylaşan miniğimizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: