BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma Elif - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde çok tatlı bir kız olan Elif’le tanıştık. Kendisi şu anda beş yaşında ve Onkoloji servisinde yatmakta. Odaya girdiğimiz sırada televizyondan çizgi film izliyordu. Ziyaretine girdiğimizde bizi güler yüzlü bir şekilde karşıladı. Başta biraz çekingendi ama sonradan bizimle vakit geçirirken daha çok keyif almaya başladı. Yanımızda getirdiğimiz oyun hamurlarıyla bir sürü hayvan figürü yaptık. Bi yandan da sohbet ederken Elif’in büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise kendisi pembe renkli uzaktan kumandalı araba istediğini söyledi. Kapıları da açılabilir olmalıymış :) Siz de Elif’in dileğini gerçekleştirip onu çok mutlu etmeyi ister misiniz?

Dileğimiz bize ulaşınca miniğimizin hastanede olduğunu öğreniyoruz ve hemen teslim etmek üzere servisin yolunu tutuyoruz. Elif de heyecanla bizi bekliyormuş. Hediyesini sabırsızlıkla açıyor ve çok beğendiğini, hemen oynamak istediğini söylüyor. Miniğimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: