BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Emirhan ile oyun oynarken odasının değiştiğini onunla birlikte duyduk. Yeni odasına geçerken üzülen bu duygusal miniğimiz 12 yaşında ve Trunktus Arteriosus hastası (Doğuştan kalpten yalnızca tek atardamar çıkması). Kendisini neşelendirmeye çalışırken Galatasaraylı olduğunu ve basketbolu takip ettiğini öğrendik. Küçüklükten beri tamir işlerine ve bilgisayar yazılımlarına da pek meraklı. Bu yüzden büyüyünce bilgisayar mühendisi olmak istiyor. Aynı zamanda bisiklet sürmeyi de seven miniğimize dileğini sorduğumuzda forma ile bir bisiklet arasında kararsız kaldı. Ama sonunda sarı kırmızılı bir bisiklet istediğine karar verdi. Siz de Emirhan’ın bu neşesine ortak olmak istiyorsanız dileğini gerçekleştirebilirsiniz.

Emirhan'ımız uzun bir süreden sonra bugün hediyesine kavuştu. Fakültemize sadece kontrol amaçlı geldiğini düşünen miniğimiz hediyesini karşısında görünce çok şaşırdı hemen sonrasında ise çok sevindi. Bizlere kocaman gülücükler dağıtmaya başladı. Ayrılmadan önce de bizden gönüllülerine onun için teşekkür etmemizi istedi. Biz de hem onun isteğini yerine getiriyor hem de bir çocuğumuzun daha bir parça umut ve mutluluk bulmasını sağlayan gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: