BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elifsu - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Elifsu, 3 yaşında bir miniğimiz. Metabolizma Servisi'nde tanıştık onunla. Progresif Familyal İntrahepatik Kolestaz (karaciğerde safra asitlerinin oluşumu ve transferinde rol oynayan safra proteinlerinin metabolik bozuklukları ile karakterize  bir hastalık) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Biz yanına geldiğimizde bizi gülümseyerek karşıladı. Kısa bir tanışma faslından sonra geveze kunduz oynamaya başladık. O da ne? Elifsu’nun kahkahası bütün odayı inletiyordu. Onun bu enerjisiyle kaç kere Jenga oynadık biz de sayamadık. Jenga oyunundan sonra hamurdan kardan adam yaptık. Sanmayın ki beyaz hamur kullandık. Bizimki yeşil adam oldu, Elifsu buna çok güldü. 

Bir yandan oyun oynarken bir yandan da ona dileğini sorduğumuzda heyecandan bir anda bağırarak “Dev bir Barbie Bebek istiyorum!” dedi. Onun bu hali görülmeye değerdi doğrusu.

Elifsu’nun dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna mutluluk katmak ister misiniz?

Elifsu kocaman Barbie bebeğini görünce bayılmış bebeği çok sevmiş! Elifsu’nun boyundan daha uzun bu bebek artık Elifsu’nun 1 numaralı arkadaşı. Gönüllümüze miniğimizi böylesine mutlu ettiği için teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: