BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Delila - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Delila, odasına girdiğimizde bizi hem meraklı hem çekingen gözlerle karşıladı. Bir süre biz onunla konuşup kaynaşmaya çalışırken elinden karaoke mikrofonunu bırakmadı, şarkı dinlemeyi söylemeyi çok sevdiğini öğrendik ama hostes olmak istiyormuş bizim hanımefendi :) Bir de yemek yapmaktan çok hoşlanıyormuş annesine her zaman mutfakta yardım edermiş, büyük bir mutfak takımı olsun hep çok istemiş.. Bizim bir dileğini alabileceğimizi öğrendiğinde aklına hemen bir mutfak seti hayal ettiği geldi. Delila'nın dileğini karşılayarak ona tatlı gülücükler hediye edebilirsiniz 

Hediyenin elimize ulaştığını öğrenir öğrenmez  Delila'ya hediyesini teslim etmek için servisin yolunu tuttuk. Delila serviste bizi ve hediyesini görünce çok mutlu oldu. Hemen hediyeyi kutusundan çıkardık ve masasına kurduk.Biraz yorgun olduğundan,bu güzel mutfak setiyle bizi daha sonra ağırlama sözü alarak Delila'nın yanından ayrıldık :) Gönüllümüze minik prensesimizi mutlu ettiği için çok  teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: