BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ceylin - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin nefroloji servisine gittiğimizde bize meraklı gözlerle bakan Ceylin’le tanıştık. Ceylin 8 yaşında ve hastanemizde Distal RTA Tip 1( vücuttaki asit baz dengesinin bozulmasıyla ilgili bir hastalık) nedeniyle yatmakta. Çok sıkıldığını öğrendiğimiz Ceylin’in resim yapmak istediğini öğrendik ve hemen boya kalemlerimizi çıkardık. Ceylin bize en sevdiği rengin mor olduğunu söyledi. Ayrıca Ceylin çok zeki ve karnesini geçen dönem çok iyi gelmiş. Zaten onunla dergide bulmaca çözdüğümüzde de bütün soruları bildi Ceylin. Ne olmak istediği hakkında kararsız olduğunu söyledi bize. Dileğini sorduğumuzda ise bize “4 tekerlekli mor bir bisiklet” istediğini söyledi. Bu cıvıl cıvıl miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğumuza ortak olmak ister misiniz? 

Bugün Ceylin’in hediyesini vermeye gittiğimizde karnı ağrıdığı için biraz keyifsizdi. Fakat hediyesini görünce çok heyecanlanan Ceylin bisikletini çok beğendi. Ceylin’i mutlu eden gönüllümüze hem Ceylin hem de biz çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: