BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burakcan - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Nefroloji servisimizde tanıştığımız Burakcan'a 2008 yılında kronik böbrek yetmezliği tanısı konulmuş. O zamandan beri aralıklarla servisimizde yatıyormuş. Yine hastanemizde olduğu bir gün 14 yaşındaki arkadaşımızla tanışıyoruz ve güzel muhabbetiyle bize kendini hemencecik sevdiriyor.

Gelecekte ne olmak istediğini merak edip sorduğumuzda bilgisayar mühendisi cevabını alıyoruz. Bize yazılımcılıktan, programlardan, kod yazmaktan bahsediyor. Anlattıklarını dinleyince işini harika yapacağından şüphemiz kalmıyor.

Gelelim Burakcan'ın en büyük hayaline. "Kendimi bildim bileli futbolu, Beşiktaş'ı, Quaresma'yı çok seviyorum, Quaresma'nın her adımını takip ediyorum." diyor takımına gönülden bağlı Beşiktaş'lı arkadaşımız.

Bize düşen de Burakcan'ı çok sevdiği "Quaresma ile buluşturabilmek".

Siz de yakışıklı arkadaşımızın Quaresma ile tanışmasına aracılık ederek yüzündeki gülümseme olmak ister misiniz? 

Burakcan imzalı Beşiktaş formasına kavuştu.Asıl dileğinin de gerçekleşmesini gönülden diliyoruz. Tüm Beşiktaş futbolcularının imzaladığı formasını Burakcan'a ulaştıran gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: