BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burak - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Nefroloji servisine yaptığımız ziyarette yakışıklı prensimiz Burak'la tanıştık.10 yaşındaki Burak MPGN (bir çeşit böbrek hastalığı) hastalığı olduğu için hastanemizin misafiri. Odaya girdiğimiz gibi Burak'ın gözleri parladı. Çünkü önceki günlerde gelen Leyla'dan Sonra ekibinin oyunlarını çok sevmiş. Kısa bir sohbette bizler gibi doktor olmak istediğini ve 2 küçük kardeşi olduğunu öğrendik. Sohbetten sonra yanımızda getirdiğimiz oyunları oynamaya koyulduk. Bir yandan oyunlar oynadık bir yandan ona getirdiğimiz bazı oyunların değişik varyasyonlarını oynadığını bize heyecanla anlattı. Bir defa bile kazanmamıza izin vermedi. Okulda nasıl basketbol oynadığını bize zevkle anlatırken en az kutu oyunları kadar sporda da iyi olduğunu anladık. Laf arasında sadece basketbolu değil yüzmeyi ve futbolu da sevdiğini öğrendik. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan yakışıklı prensimizin dileği Fenerbahçe basketbol takımıyla tanışmak. Burak'ımızın dileğini gerçekleştirmek ve neşesine neşe katmak ister misiniz?

Dileğinin gerçekleşeceği günün haberini aldığından beri heyecandan yerinde duramayan yakışıklı prensimiz Ülker Spor Kompleksi'ne buluşma saatimizden saatler öncesinde gelmiş, bir an önce Fenerbahçe Doğuş oyuncularıyla tanışmak istiyordu. İçeriye girdiğimizden itibaren ise heyecandan adeta dilini yutan miniğimiz tüm oyuncularla tanıştı ve fotoğraf çektirdi. Yakışıklı prensimizin dileğinin gerçekleşmesinde pay sahibi olan herkese çok teşekkür ediyoruz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: