BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza Hazal - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı 10 yaşındaki çocuğumuz Beyza ile tanıştık. Beyza’nın tanısı Hepatoblastomaydı (Karaciğer tümörü). Odaya girer girmez Beyza’nın büyüleyeyici enerjisi karşıladı bizi. Onunla tanıştığımızda kendimizi  gülümsemekten alıkoyamadık. Miniğimiz bizi Barbie'leriyle tanıştırıp onlara nasıl baktığını anlattı. Kendi yaptığı saç bakımlarıyla, diktiği kıyafetlerle adeta onların koruyucu meleği gibiydi. O kadar güzel bir hali vardı ki neşeli sevecen tavırlarına, sıcakkanlılığına, aynı zamanda kendinden emin tavrına hayran olmamak elde değildi.  Ayrıca büyüyünce doktor olup hasta çocukları iyileştirmek istediğini söyledi bizlere. İlk önce biraz Uno ile Jenga oynadık. Beyza’nın her oyundaki mahareti takdire şayandı. Sonrasında tatlış kelebekler yaptık. Ayrıca miniğimizin tam bir kitap kurdu olduğunu, özellikle Harry Potter serisini sevdiğini öğrendik. Son olarak çocuğumuz  Beyza’ ya dileğini sorduğumuzda “Barbie’nin Muhteşem Malibu Evini“ istediğini söyledi. Siz de güzeller güzeli Beyza‘nın bu dileğini gerçekleştirmek ister  misiniz?

Hastanemize kontrole geldiğinde dileğini ulaştırdığımız minik Beyza’mız hediyesini görünce çok mutlu oldu, artık Barbie’lerine keyifle bakacağı güzel bir evi var! Beyza’mızın yüzündeki güzel gülümsemeye aracı olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: