BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Batuhan - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisinde Batuhan ile tanıştık. Batuhan 11 yaşında ve ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Dostumuz çok kibar ve güleryüzlü. Aynı zamanda çok becerikli ve dikkatli. Birlikte Jenga oynadık ve üç turun üçünde de bizi hiç zorlanmadan yendi. :) Beşiktaş'ı ve Youtube'dan video izlemeyi çok seviyormuş Batuhan. Video oyunları oynamak da yapmaktan keyif aldığı şeyler arasında. "Bir dilek hakkın olsa ne dilerdin?" diye sorduğumuzda biraz düşündü ve The Crew 2 video oyununu istediğini söyledi. Siz de onun yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmaya aracı olmaya ne dersiniz? İyilikle kalın. :)

Batuhan'a hediyesini teslim etmeye gittiğimizde onunla tanıştığımız günkünden çok daha güzel parıldıyordu gözleri. Tatlı heyecanı bize ve arkadaşlarına da geçti; biz de onun sevincine ortak olduk. Sadece Batuhan'ın bu değerli mutluluğuna vesile olmayıp aynı zamanda bize bu pahabiçilemez heyecanı yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: