BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

ARDA EFE - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

  • Adı: ARDA EFE
  • Tanışma Tarihi: 16.11.2018
  • Fakülte: İstanbul Tıp Fakültesi
  • Dilek: Maç öncesinde Fenerbahçeli futbolcular ile tanışıp, vakit geçirdikten sonra herhangi bir futbolcunun omzuna çıkıp karşı takıma gol atmak.
  • Durum: Yolda
  • Tanı: Pulmoner Darlık

Geçen cuma hastanemizin Nefroloji bölümüne gittik. Odaları gezerken Arda Efe'yle tanıştık. 9 yaşında olan Arda Efe'nin pulmoner darlık(kalp damar darlığı) teşhisi ile hastanemize gelmiş. Tanışır tanışmaz hangi takımlı olduğumuzu sordu. Yaklaşık 2 saat süren dostluğun kazandığı bol muhabbetli bir satranç maçı yaptık, Arda Efe'nin arabalarıyla oynadık. Arda Efe matematik dersini çok sevdiğini bizimle paylaştı. Ve farklı dillerde bize bir şeyler söyledi. Kendisi dil öğrenmeyi çok seviyormuş. Arda Efe :"Ben Fenerliyim bunu herkes bilsin!" dedi. Hayallerinden bahsetti. Onun dileği, Fenerbahçeli futbolcularla tanışmak, Fenerbahçeli bir futbolcunun omzunda taşınmak ve karşı takıma gol atmak.

Arda Efe’nin dileğini gerçekleştirmeye vesile olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: