BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Taha - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1
1

İstanbul Logo

Detaylar:

Odasına girdiğimizde arkadaşıyla oyun hamurundan hamburger yaparken buluyoruz Ahmet Taha'yı. Miniğimiz 8 yaşında ve 4 ay önce lösemi (kan kanseri) tanısı almış. Birlikte oyun oynuyor, güzel vakit geçiriyoruz. Puzzle ve boyama kitabı hediye etmek istediğimizde onları başka çocuklara vermemizi istiyor Ahmet Taha. Miniğimiz odasında arkadaşları için de oyuncaklar bulunduruyor :)  Sohbet ederken televizyona ve oyunculara ilgisi olduğunu öğreniyoruz Ahmet Taha'nın. Ve en büyük hayallerinden biri de Turabi ile tanışmakmış. Siz de onun bu hayalini gerçekleştirip yüzündeki gülümseme olmak ister misiniz ? :)

Miniğimizin dileği gerçekleşti ve Turabi ile tanışma fırsatını yakaladı. Mutluluktan onu havalara uçuran Turabi'ye ince davranışı için çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: