BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Talha Berk - İnönü TIP FAKÜLTESİ

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Kistik Fibrozis (Doğuştan genetik ve metabolik olup organlarda işlev bozukluğuna yol açan bir  hastalık) hastalığı nedeniyle tedavi gören 18 yaşındaki yeni arkadaşımız Talha Berk ile tanıştık. Daha odaya girer girmez bizi gülümseyen yüzüyle karşıladı Talha. Oldukça hoş sohbetli olan arkadaşımız en sevdiği dersin edebiyat olduğunu söyledi.İlgi alanları arasında ise elektronik cihazları tamir etmek varmış  ve bu yönde ufaktan çalışmalar da yapıyormuş genç  arkadaşımız . Çok yönlü olan Talha Berk bilgisayar oyunlarını çok sevdiğini ve ileride  Bilgisayar Programcılığı okumak istediğini söyledi. Hangi üniversiteyi hedeflediğini sorduğumuzda ise kendi memleketi olan Bursa  Uludağ Üniversitesi'ni istediğini belirtti. Hayal gücü oldukça geniş olan bu arkadaşımızın arabalara karşı da  özel bir ilgisi var. Talha Berk'in bizden dileği ise bir 'Hoverboard'. Siz de Talha Berk'in dileğini karşılayıp onu mutlu etmek ister misiniz? 

Talha Berk'in hediyesinin geldiğini görünce ekipçe çok heyecanlandık. Talha Berk' e haber verdiğimizde ise çok mutlu oldu. Öncelikle Talha Berk'i, sonrasında da bizleri çok mutlu eden  gönüllümüze teşekkürü borç biliriz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: