BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sema Nur - İnönü TIP FAKÜLTESİ

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün onkolojide yatan 10 yaşındaki Lenfoma (lenf kanseri) hastası olan Sema Nur'umuzla tanıştık. Odaya ilk girdiğimizde annesinden oyun oynamak için izin alalım derken kendisi hemen istekli bir şekilde "olur" dedi. :) Sohbete başlamadan bile anladık ne kadar sevecen olduğunu. Hemen kendini sevdiriyor insana, büyümüş de küçülmüş sanki :) Oyun oynamayı bırakın diziler izliyormuş küçük hanımefendi. Kırgın Çiçekler :) Daha sonra Uno oynamaya başlıyoruz beraber. Hemen de öğreniyor zaten tatlı prenses. Kendisi de bir barbie bebeğe benzediğinden olsa gerek en son dileğini sorduğumuzda sarı saçlı barbie bebek seti istiyor bizden. Siz de bu küçük prensesimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini vermeye gittiğimizde Sema Nur'umuzun haberi yoktu, ona bir sürpriz yaptık. Odaya girdiğimizde gözlerini kapatmasını ve ellerini uzatmasını istedik. O da gözlerini bir umutla sımsıkı kapattı ve gözlerini açtığında hediyesini çok beğendi. Sürekli çok mutluyum diyerek barbie bebeğiyle oynamaya başladı. Bu küçük prensesimizin dileğini gerçekleştirip gözlerindeki ışıltının sebebi olan gönüllümüze sonsuz teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: