BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mahmut - İnönü TIP FAKÜLTESİ

1

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün yeni dönemin ilk ziyaretini yaptık. Nefroloji bölümüne girdiğimizde odada sıkıldığı için koridorda yürüyüş yapan Mahmut arkadaşımızla tanıştık. Mahmut ile keyifli bir zaman geçirmek istedik ve beraber odasına geçtik. Mahmut 17 yasında yaklaşık birkaç ay önce Nefrotik Sendrom(böbrek dokularının deforme olması) tanısı konmuş. Mahmut ile aramızda pek yaş farkı olmadığından eğlenceli bir vakit geçirdik sohbet ederek. Mahmut arkadaşımız Malatyalı olmasına rağmen  koyu Trabzonsporlu küçük bir detayı da paylaşıyor bizimle Trabzonspor'u yalnızca Malatyaspor yenerse üzülmeyeceğini söyledi gülüştük beraber. Mahmut'a hayalini sorduğumuzda başarılı bir futbolcu olmak istediğini söyledi. Mahmut arkadaşımıza dileğini sorduğumuzda Onur Recep Kıvrak imzalı Trabzonspor forması  istediğini söyledi. Siz de bu yakışıklı arkadaşımızın dileğini yerine getirip yüzündeki kocaman gülümsemeye vesile olmak ister misiniz?

Bugün Mahmut'un hediyesini vermek için diyaliz ünitesine gittik. Annesiyle beraber bizi gülen gözleriyle karşıladılar. Mahmut ve imzalı forması herkesin ilgisini çekti tabii. Mahmut'un da hediyesini beğendiği gözlerinden anlaşılıyordu. Bu mutluluğa vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: