BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Levent Eymen - İnönü TIP FAKÜLTESİ

1

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Kalp Yetmezliği (Kalbin yeterli çalışmadığı için işlevlerini yerine getirememesi) tanısıyla yatan 4 yaşındaki Levent Eymen ile tanıştık. Dünya tatlısı olan Eymen ilk gittiğimizde bizimle oynamakta çok çekimser davrandı. Ama zaman ilerleyince ve ona çok sevdiği uçaklardan konu açınca bize biraz da olsa alıştı. Daha sonra yanımızda bulunan oyun hamurlarıyla oynamayı teklif ettik. Yine çekimser davransa da bizim oynamak için hamurları çıkardığımızı görünce o da bize katılmakta gecikmedi.

Uçaklarla oynamayı çok seven Levent Eymen, dilek olarak da bizden uzaktan kumandalı kırmızı oyuncak uçak istedi. Siz de minik Levent Eymen'in dileğini karşılayarak onu mutlu etmek ister misiniz?

Uzun zamandır görmek istediğimiz yakışıklı prensimiz Levent Eymen ile sonunda görüşüyoruz. Bizi gördüğünde utangaç davransa da hediyesini heyecanla elimizden alıyor. Gülen gözlerle hediyesine bakan miniğimizin bir an önce uçağıyla oynamak istediğini her halinden anlıyoruz. Miniğimizin bu tavırları bizi de çok mutlu ediyor. Ona bu mutluluğu yaşatan ve gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: