BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eyüp Serdar - İnönü TIP FAKÜLTESİ

1
1

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisinde Eyüp'ün güler yüzüyle karşılaştık. Eyüp 5 yaşında ve T-ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemizde yatmakta. Eyüp'e büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda büyük bir heyecanla asker olmak istediğini söyledi. Ayrıca arabalara çok düşkün olduğunu öğrendik. Miniğimize bizden ne istediğini sorduğumuzda kırmızı-siyah akülü araba cevabını verdi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Eyüp hediyesini görünce çok mutlu oldu ve hemen arabasını sürmek istedi. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: