BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doğan - İnönü TIP FAKÜLTESİ

İnönü Logo

Detaylar:

Odaya adımımızı atmamızla Doğan'ın neşesini hissetmemiz bir oldu. Daha 13 yaşında ama konuşmasıyla bizi şaşırtıyor. Büyümüş de küçülmüş diyeceğimiz afacanlıkta bir çocuk. Tip 1 Diyabet (şeker hastalığı) teşhisi koyulmuş. Şu anda durumu iyi. Doğan'la muhabbetimize devam ediyoruz ve ileride ne olmak istediğini soruyoruz. Bize polis olmak istediğini söylüyor. Bizden isteğini sorduğumuzda ise heyecanlı bir şekilde 18 vitesli, amortisörlü kırmızı bir bisiklet istediğini söylüyor. Siz de Doğan'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Bingöl'den gelen küçüğümüzden aldığımız dileğini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Diabetus melitus rahatsızlığı olan (şeker hastalığı) çocuğumuz bizden kırmızı amortisörlü bir bisiklet istemişti. Bize ulaşan bisikletini gönderdigimizde  çok mutlu olduğunu öğreniyoruz , hem bir çocuğumuzu mutlu eden hem de bir miniği mutlu etmeye aracı olmamıza imkan sağlayan gönüllümüze binlerce teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: