BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Davut Asaf - İnönü TIP FAKÜLTESİ

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün çocuk onkoloji servisimizde 11 yaşında yakışıklı mı yakışıklı Davut kardeşimiz ile tanıştık. Davut’a iki hafta önce Langerhans Hücreli Histiositoz (bağışıklık sistemi hücrelerinin fazla üretilip vücuda zarar vermesine neden olan nadir bir hastalık) tanısı konulmuş. Konuşmamıza sessizliğini koruyarak başlayan Davut ile kısa sürede muhabbetimizi kurduk. Davut, çok güler yüzlü bir çocuk ve koyu bir Galatasaraylı. Galatasaray'ın da ufak bir değerlendirmesini yaptık onunla sohbet ederken. Uzunca sohbetimiz sonunda büyüdüğünde doktor olmayı istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise siyah bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Davut’umuzun dileğini gerçekleştirip mutluluğunun bir parçası olmak ister misiniz?

Davut kardeşimizin dileği ona ulaştı. Davut hediyesinden dolayı çok mutlu oldu. Bu mutluluğun parçası olan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: