BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Baver Keran - İnönü TIP FAKÜLTESİ

İnönü Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji bölümünde Nefrotik Sendrom (bir çeşit kronik böbrek hastalığı) tanısıyla yatmakta olan küçük miniğimiz Baver ile tanıştık. Baver bizi gülen gözleriyle karşıladı. Başta bizimle konuşmaya çekinse de sonrasında çok iyi anlaştık. Baver bizi ayıcığı Bombo ile tanıştırdı. Sonra hep birlikte boyama yaptık. Baver bu konuda baya yetenekli. Hatta dört yaşında olmasına rağmen bizden çok daha iyi boyama yaptı. :) Hastanede hemşire ablalarından almış olduğu eldiveni annesine şişirttirip onunla oynamaktan mutlu olan bir çocuktu Baver. Bizden isteği ise uzaktan kumandalı beyaz bir araba. Onun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Baver hediyesini alınca çok mutlu olmuş. Telefonla konuştuğumuzda hediyesini çok beğendigini ve gün boyu onunla oynayacağını söyledi. Miniğimizin yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederim.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: