BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serhat Eren - Harran TIP FAKÜLTESİ

Harran Logo

Detaylar:

İçeri girdiğimizde mavi gökyüzünün sonsuz güzelliğini ruhunda ve onun yansımalarını yüzüne taşımış olan 4 yaşındaki Serhat ile tanıştık. İletişim kurmaya başladığımız ilk andan itibaren, tatlı gülümsemesini hiç eksik etmedi yüzünden. Bu sevimli kahramanımız bir süredir Lenfoma(Lenf kanseri) tedavisi görmekte. Mavi rengini çok seven küçük dostumuz bizden, mavi renginde ışıklı bir polis arabası istediğini söyledi. En sevdiği rengini hayaline taşıyan minik kahramanımızın bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Odaya pasta ile girip hediyesini verdiğimizde minik dostumuzun mutluluğu görülmeye değerdi. Ona bu heyecanı ve mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: