BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail - Harran TIP FAKÜLTESİ

1
1

Harran Logo

Detaylar:

8 yaşındaki minik dostumuz İsmail'in odasına girdiğimizde çizgi film izliyordu. Bizimle oynamak ister misin diye sorduğumuzda bize sıcacık gülümsemesi ile karşılık verdi. Minik dostumuz bir süredir burkitt lenfoma(lenf kanseri türü) tanısı ile hastanemizde yatıyor. Odasından çıkmamıza yakın ona dileğini sorduğumuzda bize yan odada kalan miniklerimizden birine gelen kırmızı akülü arabadan istediğini söyledi. Bu minik dostumuzun dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ?

Hediyesi gelen miniğimiz hastanede değildi. Biz de akülü arabası geldi diye arayınca İsmail heycandan yerinde duramamış. Akülü arabasını alınca babası bize bütün gece heycandan uyumadığını söyledi. Akülü araba içindeyken mutluluğu görülmeye değerdi. Miniğimizi bu kadar mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: