BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zümra - Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yılın ilk gününde fakültemizin ilk ziyaretini minik Zümra'mızla gerçekleştirdik. Zümra 6 yaşında Nöroblastom(beyinden tüm vücuda mesaj taşıyan sinir sistemi kaynaklı bir kanser türü)tanısıyla hastanemize gelmiş.

Odaya ilk girdiğimizde miniğimizi telefonla youtubedan video izlerken bulduk. İlk başlarda çekingen olsa da bizimle oyun oynamayı kabul etti. Ona sayı saymayı bilip bilmediğini sorduğumuzda tam 19'a kadar saydı. :) Sayıları sevdiği için uno ve tombala oynadık. Oyun oynarken bize ilerde aşçı olmak istediğini, yemek yaparken annesine yardım ettiğini ama yemek yemeyi sevmediğini söyledi. Ama herşeyden önce çok sevdiği kardeşinden bahsetti. 

Sohbetimizin sonlarına doğru dileğini sorduğumuzda kardeşiyle beraber binebileceği ''iki kişilik, beyaz bir akülü araba'' istediğini söyledi. Siz de Zümra'nın dileğini gerçekleştirip yüzünde ufak bir tebessüme vesile olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: