BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömür - Tokat Gaziosmanpaşa TIP FAKÜLTESİ

Tokat Gaziosmanpaşa Logo

Detaylar:

Bugün minik arkadaşımız Ömür ile tanıştık. 6 yaşındaki miniğimiz hastanemizde hipertansiyon (yüksek tansiyon) nedeniyle yatmakta. Bizi ilk gördüğünde neden geldiniz gibi baktı ama sonra gitmemizi hiç istemedi çünkü harika bir oyun oynadık. Kafalarımıza ne olduğunu bilmediğimiz kartlar yerleştirildi ve biz sorular eşliğinde onları bulmaya çalıştık. Ömür başta konuşmadı, hep böyle sanmıştık ki birkaç dakika sonra dili çözüldü pıtırcığımızın. İleride doktor olmak istediğini, 1.sınıf olduğu için de bir an önce okuluna dönüp okumayı öğrenmek istediğini söyledi. Bizi hayallerine ortak etti, pembe bir bisiklet diledi. Sizde minik arkadaşımızın hayalini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Ömür hediyesine kavuştu. Bisikletini görünce çok mutlu oldu ve bizlere teşekkür etti. Biz de dileğini gerçekleştiren gönüllüsüne teşekkür ederiz. Iyi ki varsınız :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: