BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zöhre - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bu dünya tatlısı kızımız hastanemizde Tip 1 Dm(şeker hastalığı) tanısıyla misafir olan Zöhre'den başkası değil. Odaya girdiğimizde onunla vakit geçirmek, oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde utangaç bir gülümsemeyle kabul etti. Zöhre  11 yaşında çok zeki ve çok iyi gözlem yapabilen  bir çocuk. Jenga oyununu ilk defa oynamasına rağmen bizi bir çok kez yendi. En sevdiği oyun ise teyzesinin kızlarıyla ip atlamakmış.  Sohbetimiz sonunda bizden ne istersin diye sorduğumuzda orta boy kırmızı bir bisiklet istediğini söyledi çünkü en çok sevdiği renk kırmızıymış. Siz de bu prensesimizin hayalini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Sonunda Zöhre’ye çok beklediği kırmızı bisikletini teslim ettik. Zöhre bisikletini gördüğünde çok mutlu oldu ve hemen sürmek istedi ve bizlere dikkatli süreceğine dair söz verdi. Zöhre’yi çok mutlu eden gönüllümüze sonsuz teşekkürler :).

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: