BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zilan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde yatan dünyalar tatlısı Zilan’ımızı ziyarete gittik. Kızımız 10 yaşında ve Pankreatit (Süreğen pankreasta enfeksiyon olması durumu) hastası. Zilan bizi çok sevecen tavırlarla karşıladı ve çok güzel sohbetler ettik. Ona en sevdiği dersi sorduğumuzda matematiği ve sayıları çok sevdiğinden bahsetti. Yazları yüzmeye bayıldığını söyledi. Sohbetimiz ilerledikçe minik Zilan’ımız bize daha da ısındı, köpeği ve atı çok sevdiğini ve film izlemyi çok sevdiğinden bahsetti. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda bize “İnşaat Mühendisi olmak istiyorum“ dedi. Onunla Uno ve Kızma Birader oynayıp çok güzel vakitler geçirdik. Bizden dileği L.O.L. süpriz Glam Glitter (abla serisi) oldu. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip onun gülücüklerine bir yenisini eklemek ister misiniz?

Bugün Zilan miniğimizin hediyesini teslim ettik. Bizi ve tabi ki dileğini gördüğünde mutluluğu gözlerinden okunuyordu. :) Zilan ile sohbet ederken, bir yandan hediyesini açtı ve çok beğendi. Bize çok teşekkür etti. Biz de çocuğumuzun bu dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: