BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tolga Berat - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün 7 yaşındaki tatlı miniğimiz Tolga'yı ziyaret ettik. Bizi ilk gördüğünde hiç konuşmayan Tolga çok utangaç davrandı. Sonradan onunla konuşup eğlenceli oyunlar oynadıkça bizle sohbet etmeye hatta bizi yıllardır tanıyormuş gibi samimi davranmaya başladı. Çok eğlenceli geçen dakikalarımızda hamur yapma yarışı, resim boyama yarışı yaptık ve muhteşem hayal gücüyle hepsini o kazandı. Bize anaokuluna gittiği sırada kendisine çiçekçi Tolga dendiğini ve çiçek yapmayı çok sevdiğini söyledi. Kırmızı rengini çok sevdiğini söyleyen ve yaptığı resimlerde  hep  kırmızı boya kalemini kullanan minik Tolga'ya dileğini sorduğumuzda ise başta bizden bir şey istediğini ama söylemeye çekindiğini söyledi. Onu ikna edip  dileğini öğrendiğimizde ise hayallerine ev sahipliği yapan dileğinin kırmızı bir bisiklet olduğunu söyledi. Siz de dileğini gerçekleştirerek Tolga'yı mutlu etmek ve yüzündeki gülümsemenin vesilesi olmak ister misiniz? :)

Tolga Berat'a hediyesinin geldiğini  haber verdiğimizde çok sevinmiş ve çok heyecanlanmıştı. Biz de onun bu güzel sevincini bekletmemek için hediyesini hemen teslim etmeye gittik. Tolga Berat hediyesini görünce  çok sevindi ve yüzündeki o saf gülümsemesiyle gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de Tolga Berat'ı bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: