BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sümeyra - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü Leyla'dan Sonra ziyaretimizde mavi gözlü miniğimiz Sümeyra ile tanıştık. Miniğimiz 6 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısı ile tedavi görüyor. Odaya girince bize sıcacık bir merhaba diyor ve tanışıp beraber Jenga oynamaya başlıyoruz. Oyun ilerledikçe rekabet kızışıyor ve heyecanlı kahkalarıyla ortamı şenlendiriyor tatlı kızımız. Sesimize gelen personel de bu neşeden nasibini alıyor tabi. Jengada hepimizi yenen miniğimiz oyun hamurlarıyla da canımızı çektirecek kadar güzel çilekler yapıyor bizlere. Sohbetimiz esnasında ileride ressam olmak istediğini söylüyor ve bunu yüzümüzü çok güzel boyayarak bize kanıtlıyor. Bu güleç ve dünya tatlısı miniğimizin dileği ise oynamaya doyamadığı Jenga. Her taş çektiğinde yüzünde güller açan bu tatlı kızımızı siz de gülümsetmek ister misiniz?

Miniğimiz kontrol gününe kadar şehir dışında olacağı için hediyesini evlerine ulaştırıyoruz. Oynamaktan çok mutlu olduğu Jengayı hediyesi olarak görünce çok sevinen miniğimiz yanında gelen boyama kitaplarını görünce çok mutlu oluyor. Güzel resimler yapıp bol bol oyun oynama sözünü aldığımız miniğimizin gönüllüsüne sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: