BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Süleyman - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Sessiz, sakin ve zeki bir çocuk olan Süleyman geçen hafta hastanemize Perikardiyal Efüzyon (kalp çevresinde anormal sıvı birikimi) tanısıyla geldi. Birlikte kelime oyunları ve jenga oynadığımız Süleymanla, çok eğlendik ve Süleyman’ın özellikle jengada harika olduğunu “söylemeden geçemeyeceğiz. :)” Süleyman 14 yaşında ve liseye yeni başlamış. Gelecekte ne olacağını sorduğumuzda, Süleyman bize araba tamircisi olmak istediğini söyledi. Süleyman'ın bizden dileği Sarı-Lacivert Bisiklet. Süleyman'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün Süleyman’ın bisikletini teslim ettik.Süleyman çok mutlu oldu bisikletini görünce ve çok teşekkür etti bize :).Bizler de Süleyman’ı bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: