BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şüheyda Hanım - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Şüheyda 12 yaşında akut romatizmal ateş kardit (kalbi tutan eklem hastalığı) tanısıyla hastenemizin pediatri servisinde kalıyor.Odaya ilk girdiğimizde ne kadar sıcakkanlı olduğu gözlerinden anlaşılan Şüheyda, olgun tavırlarıyla ve güçlü iletişim yeteneğiyle özgüveni tam bir çocuktu. Onunla birlikte oynamak için getirdiğimiz unoyu oynamayı bilmediğimizi farkettiğimizde Şüheyda bize nasıl oynayacağımızı gösterdi.:) Sohbet arasında bize büyüdüğünde eczacı olmak istediğini söyledi. Şüheyda'ya dileğini sorduğumuzda bizden dileği barbie bebek evi oldu. Şüheyda’nın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Şüheyda’nın hediyesini teslim ettik. Şüheyda bebek evini görünce çok mutlu oldu ve kardeşleriyle birlikte hemen oynamaya başladılar. Şüheyda’yı bu denli mutlu eden gönüllümüze sonsuz teşekkürler :

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: