BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sibel - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde hastanemizde misafir etiğimiz tatlı miniklerimizden Sibel ile tanıştık. Sibel 11 yaşında Tübülopati(Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Odaya girip seninle oyun oynamaya geldik dediğimizde mutluluğu yüzünden okunuyordu. Önce boyama yapmaya başladık Sibel ile. Boyama yapmayı çok sevdiğini ve bu konuda çok yetenekli olduğunu farkettik. Yaptığı resimlerle bizleri adeta büyüledi. Boyama yaparken bir yandan da sohbet ettik tabi. Sibel’e büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda kararlı bir şekilde "hemşire" dedi. Renkli hamurlardan tatlı hayvanlar yapıp eğlendik ve sonra da legolardan araba yaptık. Gideceğimiz zaman biraz üzüldüğünü farkettik ama tekrar geldiğimizde hediyesini getireceğimizi söyleyince gözlerinin içi güldü adeta. Beraber kahkahalar atıp hoşça vakit geçirdiğimiz Sibel'in bizden dileği 'pamuk prenses ve yedi cüceler oyuncak seti'. Onun bu dileğini gerçekleştirip tatlı gülüşüne sebep olmak ister misiniz?

Bugün Sibel'e hediyesini teslim etmek için gittiğimizde sevincinden bize doğru koştu ve hediyesine sarılıp büyük bir heyecanla açtı. Sibel hediyesini çok beğendi ve bize teşekkür etti. Biz de Sibel'i böylesine mutlu eden değerli gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: