BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Recep - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı miniğimiz Recep'i ziyarette bulunduk. Recep 11 yaşında ve Kronik İdrar Yolu Enfeksiyonu(idrar yollarında süreğen enfeksiyon) nedeniyle hastanemizde misafir ettiğimiz bir miniğimiz. Bizi görür görmez gözlerinin içi gülen Recep ile birlikte legolarla ve oyun hamurlarıyla oynadık. Oyun hamurlarını şekillendirme konusunda oldukça başarılıydı Recep. :) Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik tabi. Bizim yakışıklı Recep'imiz ileride aynı bizim gibi doktor olmak istiyormuş meğer. Bunu duyunca  ayrıca bir sevinmedik desek yalan olur doğrusu. Boş zamanlarında arkadaşlarıyla oyun oynamayı çok seviyormuş. En sevdiği dersini sorduğumuzda Arapça dersini çok sevdiğini dile getirdi. Resim yapmayı da ayrıca çok sevdiğini söyleyen Recep'e hemen bir boyama kitabı ve boya hediye ettik. Sıra bizden dileğini sormaya geldiğinde hiç düşünmeden, kendinden emin bir şekilde büyük siyah bir bisiklet cevabını verdi. Onun bu dileğini gerçekleştirerek yüzündeki bir gülümsemenin vesilesi de siz olmak ister misiniz? :)

Bugün Recep'in evine gittik ve bisikletini teslim ettik. Recep hediyesini görünce çok mutlu oldu ve bize çok teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :) İyi ki varsınız... 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: