BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Faruk - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Hastanemizde Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla tedavi gören 8 yaşındaki Ömer Faruk’la tanıştık. Başlarda biraz çekingen davransa da birlikte oyun oynamaya başlayınca hemen kaynaştı bizimle. Önce Uno oynadık, hemen kavradı oyunu ve kazandığında da içten içe çok mutlu oldu. Daha sonra beraber yapboz yaptık, yapboz yaparken da en sevdiği hayvanın aslan olduğunu ve koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu öğreniyoruz. Arkadaşlarıyla futbol oynamayı da çok seviyormuş Ömer Faruk. Yakışıklımız büyünce doktor olmak istediğini söylüyor bizlere. Dileğini sorduğumuzda ise bir müddet düşündükten sonra mavi bir bisiklet istediğini söylüyor utangaç bir tavırla. Ömer Faruk’un bu dileğini yerine getirip onu da bizi de mutlu etmek ister misiniz? :)

Hediyesini gören Ömer Faruk çok mutlu oldu. Heyecanla paketin içine bakıp bisikletini incelemeye başladı yakışıklımız. Sürmek için çok sabırsızlandığı her halinden belliydi. Ömer Faruk’un yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: