BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nursel - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Nursel, 13 yaşında tatlı mı tatlı bir kızımız. Hastanemizde Diabetus Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görüyor. Odaya girince parıldayan gözleriyle, heyecanla karşıladı bizi. Birlikte origami yapmaya başladık. Kağıtları katlayıp büküp bir gemi çıkarıyoruz ortaya. Daha sonra kızma birader oyununa geçiyoruz. Nursel bu oyunu çok sevdi, oyunumuzu oynarken bir yandan da sohbet ettik. Nursel, bize mahalle arkadaşlarıyla ip atladıklarını, körebe, saklambaç oynadıklarını anlattı. En sevdiği dersin din kültürü olduğundan, beden eğitimi dersinde voleybol oynamayı ne kadar çok sevdiğinden bahsetti. Matematik dersinde de biraz zorlandığından ama çalışıp üstesinden geldiğini söylüyor çalışkan prensesimiz. Büyüyünce de çocuk doktoru olmak istediğini, rehberlik öğretmeninin yaptığı testle bu mesleğe çok yatkın olduğunu öğrendiğini söylüyor. Nursel’e dileğini sorduğumuzda ise biraz düşünüp pembe bir bisiklet dedi. Bu tatlı kızımızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? :)


Günlerdir hediyesini bekleyen Nursel’e pembe bisikletini getirdiğimizde çok mutlu oldu. Prensesimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: